100%

KREATYWNOŚĆ

100%

PROFESJONALIZM

100%

JAKOŚĆ

Spółka AMG została utworzona w celu łączenia najwyższej jakości usług  w  branży budowlanej i  nowoczesnych technologii  DC & IT & PV.

Spółka AMG posiada doświadczenie w prowadzeniu międzynarodowych projektów IT  w całej  Europie.

Doradzamy i pomagamy w utrzymaniu najwyższego bezpieczeństwa Państwa biznesu. Projektujemy i budujemy niezawodne środowisko sieciowe.

Rozmawiamy, pytamy, uzgadniamy dbając o interes przedsiębiorcy. Doskonale rozumiemy, że firma musi przynosić zyski i optymalizować koszty , dlatego wypracowujemy korzystne kompromisy.

Bogate ponad 20-letnie doświadczenie zespołu inżynierów projektu  AMG w obsłudze klientów instytucjonalnych w wielu newralgicznych branżach charakteryzuje się bardzo praktycznym i biznesowym podejściem oraz zrozumieniem potrzeby zapewnienia profesjonalnej pomocy w branży IT. Staramy się aby nasze usługi spełniały wszystkie oczekiwania Klientów i pomagały im w bezpiecznym i skutecznym prowadzeniu projektów.

Do każdego z naszych Klientów podchodzimy indywidualnie i z największym zaangażowaniem. Gwarantujemy profesjonalizm i rzetelność świadczonych przez nas usług. Potrafimy zrozumieć potrzeby naszych Klientów oraz zaproponować im najlepsze, skuteczne i kompleksowe rozwiązania.

 Od powstania spółki AMG w 2006 roku zaufało nam olbrzymie grono podmiotów z Polski , Wielkiej Brytanii i Niemiec.

 

 

 

 

                       AMG DATA SOLUTIONS LTD.
                    00-019 Warszawa ul. Złota 7/18
                    t. 222 084 777  info@amgdata.pl